fbpx
MENU

V čem spočívá ženská krása? Někomu asi vytanou na mysli ladné křivky, plné rty nebo smyslné oči, podle nás tkví především v přirozenosti. Přirozenosti a svobodě. Krása totiž nemá žádné hranice. Nelze ji definovat věkem, barvou kůže ani současnými trendy. Najdeme ji v obyčejném gestu i zasněném pohledu do dálky. Je něčím nepopsatelným, co nás přitáhne jako magnet a už nepustí.

Fotografka Barbora Gajová @barunkaga vyrazila do přírody a zvěčnila tři okouzlující dívky pod širým nebem. Výsledkem jsou fotky, které vás vtáhnou do světa, kde se přirozená krása snoubí s talentem a sebevědomím. Světa, kde je každá žena bohyní. Tento editorial proto věnujeme všem dívkám a ženám, které se nebojí na chvíli odvázat a zasnít.

Vstříc slunci

Ženy oblečené do našeho Dark Mint setu obměkčí i skálu. Díky lehkým materiálům a jemné mintové barvě budete mít pocit maximální svobody. A je jedno, jestli zrovna tančíte, lezete po skalách nebo pracujete na lepších zítřcích z kancelářské židle. 

Modelka Alžběta aka @Život je rituál běžela vstříc slunečním paprskům. Ještě než nám utekla a její silueta se samovolně rozplynula v mléčných mracích, nám stihla říct, co má na GWC ráda:

Girls without clothes registruju od samého začátku. Baví mě materiály, spojení pohodlí a toho, že dobře vypadá.

S tímhle Body v barvě Peach nemůžete udělat chybu. @Život je rituál to moc dobře ví, proto měla jeden kousek doma, a to už dávno před tímhle focením.

Tanec je píseň těla

Jestli něco opravdu podtrhne ženskou krásu, jsou to roláky. Perfektně obtahují křivky a ženy v nich vypadají sebevědomě, a možná i trochu nedostupně, což nikdy není na škodu. Každopádně ať už na sebe vezmete černou, nebo šedou variantu, naše roláky ve vás probudí tygřici.

Decentní, ale přesto sexy. Věděli jste, že roláky jsou jedním z těch druhů oblečení, které se hodí snad ke všemu? Můžete k nim nosit džíny, sukni, legíny a klidně i tepláky. Anebo taky nic.

Cítit se jako bohyně

Odhoďte stud a nechte promluvit své tělo. Na chvíli zapomeňte na svět kolem a vnímejte svoji svůdnost a nespoutanost. Ověřený střih dostal novou sexy barvu Burgundy. Tyhle šaty jsou pro bohyně jako stvořené – hodí se do jakékoli denní doby, ale západy jim sluší nejvíce.

Tanečnice @michaela_prikrylova jakoby se v těchto šatech už narodila. Tanec je pro ni stejně přirozený jako pro druhé dýchání, takže možnosti nafotit naše produkty v pohybu neodolala:

Produkty od GWC si nemůžu vynachválit! Šaty Tenerife Burgundy jsem na sobě od focení měla tak tisíckrát a baví mě čím dál víc.

Svoboda je říše snů.

Tyto další šaty nemusíme snad ani představovat. Vínová varianta Love Me Harder perfektně podtrhuje ženskou křehkost i sílu, tak proč si linie pod nimi kazit nošením spodního prádla?

Druhá tanečnice Lucka @lucietrckova_ si pochvalovala přesah, jaký do focení vnesla fotografka Bára:

Barča krásně zachytila to, jak se v oblečení cítíme, když ho máme na sobě. To, jak v něm každá žena může být svůdná, sebevědomá a spokojená.

Nohama na zemi ve vzduchu

Až vám někdo řekne, že máte být nohama na zemi, ukažte mu tyto fotky. Ponožky GWC Black sluší všem, a protože nechceme, aby vám vaše kamarádky záviděly, prodáváme je i v baleních po třech.

Náš editorial s třemi gráciemi se pomalu blíží ke konci. Ještě nás ale zajímá, jak se zvěčňovala ženská krása fotografce Báře?

Focení žen jsem se věnovala vždycky, ale až teď v nich vidím sílu, kterou chci ve fotkách vyobrazit. Chci zachytit sesterství a obdiv jedné ženy k druhé – to by jsme se měly všechny učit! Největší radost mi pak udělá, když se žena koukne na výsledek a líbí se sama sobě!

Sisterhood.

Jako bonus z focení pro vás máme i toto našlapané aftermovie, jehož autorkou není nikdo jiný než naše ambasadorka Adella En.

Tanec je pohyb. A pohyb je život.

Doufáme, že vás tento editorial inspiroval a do nastávajících dnů přejeme spoustu energie a sluníčka. Brzy na viděnou!

Foto

Barbora Gajová Instagram

Model

Michaela Přikrylová & Lucie Trčková & Život jako rituál