fbpx
MENU

Nová barevná varianta prádla „Sporty“ & Světlana opět před objektivem

BezoblečeníEditorialspodníprádlo

Už je to pěkných pár měsíců, co se tahle charismatická květinka z Kroměříže naposledy objevila před naším objektivem. Ne náhodou se říká, že dobří holubi se vracejí…

…a Světlana není výjimkou. Tohle je v pořadí již naše čtvrtá spolupráce a věříme, že ne poslední!

Pohodlné, a přesto sexy

Světlana není žádnej mraveneček, měří 174 cm a nejčastěji obléká naši velikost L – stejně jako tomu je u setu prádla „Sporty“ v nové barevné variantě Burgundy.

Ostatně je to právě podprsenka „Sporty“, kterou doporučujeme děvčatům s větším – ale ne zas příliš velkým – poprsím.

Výhodou této podprsenky je fakt, že vnitřní hrany nepůlí prsa (jako to bývá u jiných podprsenek), a zároveň poskytuje prsům větší oporu.

Bohužel, síťka, ze které je vyrobena, není nejpevnějším materiálem, a tak by u ještě větších prsou nebyla opora dostatečná a síťka by se častěji trhala – z toho důvodu ani větší velikosti neděláme.

Jako na horský dráze

A co vám povíme o Světlaně? Je to milá a slušná holka, co má ráda psy. Říct vám, kde pracovala, mám zakázáno. Tak vám to neřeknu.

A co jí focení s námi krom několika hodin nepřetržitého smíchu, desítek lichotek, tisíců srdíček na sociálních sítích a 26 pozvání na rande přináši?

„Focení s Martinem je prostě jako nová atrakce na pouti. Já tedy nejsem žádnej příznivec kolotočů a horských drah, ale tu a tam si ten adrenalin k tělu připustím. GWC věci mám ráda, jsou pohodlné, přesto však ženské a sexy. A to umí málokdo.“

„Tento brand má prostě koule.“

☝️ Tak s tímhle světlonázorem se dokážeme ztotožnit 😅

Nová kolekce coming soon!

Věřím, že tohle bylo jedno z posledních focení v interiéru a zanedlouho nás jak počasí, tak vládní opatření pustí z klece ven. Za pár týdnu pro vás doděláme novou kolekci a už se nemůžeme dočkat dne, kdy vše vypustíme ven.

Užijte si týden!

Foto

Martin Feix Instagram

Model

Světlana Instagram