fbpx
MENU

Nová ambasadorka Soňa a letní odpoledne ve městě

BezoblečeníambasadorkaEditorialšatyspodníprádlo

Léto je v polovině a my jedeme na plný výkon. Šijeme kousky z nové kolekce, fotíme je na holkách a na Instagramu momentálně probíhá soutěž o nejhezčí fotku/video v prádle. Jo a taky máme novou ambasadorku!

Věříme, že na tento editorial se vyplatilo čekat. Je totiž obzvláště našlapaný – najdete v něm spoustu nového oblečení, kontejner, pohovku, psa a lenivé odpolední slunce. Hlavní hvězdou je však někdo jiný. Naše nová ambasadorka Soňa!

Splněnej sen

Soňa je zo Slovenska a náš brand přímo zbožňuje, takže když jsme jí nabídli, aby se stala GWC ambasadarkou, splnil se jí malý sen. Neváhali jsme a hned jsme s ní nafotili žhavé kousky z naší nové kolekce.

Perfektní kvalita, jednoduchost a především styl. To jsou naše trika v kostce. Nebo spíše v kruhu? Dvě barevné varianty a náš oblíbený claim – to je potenciální bestseller, nemyslíte?

Je fajn si v dnešní době připomínat krásu a jednoduchost psacího písma. A ještě více fajn je připomínat si „lásku“. Náš nový dámský crop Láska zvládá obojí.

Šat mat

Trikošaty Láska a žebrované šaty Play. S nimi jste nezastavitelné. Dohromady totiž pokryjí většinu společenských událostí – od rande přes návštěvu muzea, nočního klubu nebo prarodičů. Dejte všem akcím nekompromisní šat mat.

Přiostřuje

90’s are back baby! Ostře střižené body, které dráždí představivost i těm nejodolnějším. Tohle rozhodně není kousek pro váhavé kuňky. Proto se rozhodujte rychle, půjde totiž na dračku.

Tento set spodního prádla netřeba představovat. Old School Pink gaťky i podprda jsou retro as hell. Kalhotky jsou ideální pro všechny ženy, které neholdují zářezům.

Outdoorovej obýváček je snem každého milovníka letních západů slunce.

Z každého rožka troška

A jaká Soňa je? Nefalšované hyperaktivní kvítko (stejně jako naše Kateř, která ji po focení vyzpovídala). Soňa kromě toho, že vypadá skvěle před objektivem, „robí z každého rožka troška“. Moderuje v The Mag, kde má vlastní sérii „Soused kutil“, ve které představuje různé street culture kutily z celé ČR.

Také natáčí reporty z akcí a dělá rozhovory s umělci. A před měsícem se stala novou moderátorkou Mixxxér show na Óčku. Do toho studuje ekonomku a když se zadaří, bude příští rok slavit inženýra.

Když jsme psali, že Soňa si GWC ambasadorstvím splnila sen, vůbec jsme nepřeháněli:

GWC produkty proste milujem! Pár kúskov som vlastnila už aj pred fotením a GWC oblečenie je proste také, že keď v ňom niekde idete, tak dostávate neustále komplimenty. Úžasné strihy, príjemný materiál a za tým značka, ktorá má dušu. Jedným slovom bezkonkurenčné! 🙂

Bezkonkurenční je i samotná Soňa. Za objektivem byl náš šéfik Martin a spolupráci s ní si nemohl vynachválit. Prý působila přirozeně a uvolněně. A my doufáme, že uvolnění jste z tohototo editorialu i vy. A hlavně že jste napumpovaní inspirací, protože to je to, oč tu běží.

Majte se fajn!

Foto

Martin Feix Instagram

Model

Soňa Machyňáková Instagram