fbpx
MENU

Snový fotošůt se Sárou a spodním prádlem „Cara“ a „Sporty“

BezoblečeníEditorialšatyspodníprádlo

Od posledního editorialu s krásnou dívkou ve spodním prádle už uběhl nějakej ten pátek. Ne, že by nám holky bez oblečení nechyběly, byli jsme jen pohlceni přípravou nové kolekce, jejíž kousky postupně spatřují světlo světa na našem vymazleném e-shopu.

A vymazlené jsou i fotky, které tu na vás netrpělivě čekají. Při pohledu na paprsky odpoledního slunce, které měkce dopadají na křivky modelky Sáry, se nám dobíjí baterky tak rychle, že z toho návalu energie pociťujeme menší srdeční arytmii. V hlavních rolích zde kromě smyslné ženy s uhrančivým pohledem uvidíte také šaty „Love Me Harder“ a sety spodního prádla „Cara Pink“ a „Sporty Burgundy“. Ale hezky popořadě…

Cože? Šaty s rolákem?

Jednou provždy ze sebe sejměte břemeno věčného rozhodování, zda si na sebe vzít rolák, nebo spíše šaty. Tento piece má totiž to nejlepší z obojího.

Začíná slušivým límečkem a končí sexy rozparkem. Kromě decentního GWC loga na pravém rukávu je bez potisku a sex-appeal zvyšuje v řádech stovek procent.

Když už jsme u těch procent, „Love Me Harder“ jsou z 96 % z bavlny a zbylá 4 % tvoří elastan.

Hra světel a stínů

Na Sáře prostě něco je… V posteli, kde hra světel a stínů šrafuje obrazce připomínající odlesky mořských vln, vypadá jako Siréna, jejímuž volání nejde odolat. Obzvlášt když má na sobě světlerůžové kalhotky a podprsenku „Cara Pink“.

Pokud se chceš cítit jako sexy šelma s tváří anděla a tělem bohyně, není nic jednoduššího než se teleportovat na náš zbrusu nový e-shop a udělat si radost.

„Cara“ spodní prádlo se sice dá nosit i samostatně, ale druhému dílu je pak na skladě trošku smutno.

Just casually sexy

Je úplně jedno, jestli má na sobě klášterní roucho nebo pytel od brambor, Sáře prostě sluší všechno. Její přirozená krása s našimi produkty perfektně souzní. Podprsenka a tanga „Sporty“ v novém barevném provedení Burgundy nejsou výjimkou.

Pravděpodobně jste natolik zaneprázdnění koukáním na Sářino tělo, že jste nezaregistrovali, že má jiný účes.

Prima holka

A co vám povíme o Sáře? Kromě focení studuje na Technické univerzitě v Liberci a k tomu pracuje na Primě, kde se stará o dramaturgii českých verzí pořadů.

Volný čas tráví s přáteli nebo rodinkou a miluje cestování na všechny způsoby. A který z GWC produktů
z focení si oblíbila nejvíce?

Nejvíce se mi líbil „Sporty“ set – podprsenka a tanga v barvě Burgundy, ale nepohrdla bych ani verzí v barvě Mint. Jinak šaty byly z velmi příjemného materiálu a cítila jsem se v nich skvěle. Stejně jako ve spodním prádle.

Stlaní nech na pokojové službě.

Za objektivem tohoto snového fotošůtu byl talentovaný Lukáš Matoušek, který se netají tím, že každé focení pro něj představuje výzvu, jak zachytit modelku co nejlepším a nejoriginálnějším způsobem. U Sáry se mu to povedlo na jedničku, nemyslíte?

Doufáme, že vám Sára stejně jako naše oblečení padly do oka. V brzké době se můžete těšit, že vás budeme stále více a více bombardovat oblečením z naší nové kolekce.

Tak zatím!

Foto

Lukáš Matoušek Instagram

Model

Sára Instagram